Categories
Čeština (previous blog) Design Highlights

Designové materiály – Highlight

Tento týden se zaměřím na novinky a stránky vhodné pro čerpání nového designérského obsahu. Ze začátku si můžete připadat přehlceně ze všech zdrojů, ale postupně si vytvoříte vlastní filtr na konzumaci obsahu co vás zajímá. Pojďme si rozebrat nejdůležitější designové materiály.

Muz.li

Asi hlavním a nejdůležitějším sběračem, který za vás udělá těžkou práci je Muzli, které shlukuje ty nejzajímavější články a materiály podle komunity používající Muz.li nebo pečlivě vybrané články a designy od kurátorů. Je snadné přizpůsobit obsah stránky podle vašeho vkusu.

Rozšíření je možné stáhnout na Google Chrome i Safari.

Muz.li

DesignBetter.Co

Horkou novinkou na kterou se dlouhou dobu čekalo je projekt od InVision, který má v plánu dovzdělávat designéry a zdokonalovat jejich umění.

DesignBetter

Google Design

Ač by se mohlo zdát, že se jedná čistě o stránku zaměřující se na správné používání Material Design. Je stránka určená všem designérům a často je zde nový zajímavý obsah.

Google Design

Facebook Design

Tato stránka obsahuje podpůrné materiály, zdroje a články vytvořené designéry z Facebooku.

Facebook Design

Resources Cards

Poslední stránku, na kterou bych rád upozornil je sbírka designérských materiálů, ke všemu co si jen představíte.

Resource Cards

 

Přeji vám krásný týden. ✌️

Předchozí Highlights

Highlight Červenec

Pokud máte nějakou otázku nebo vlastní postřehy napište do komentářů nebo na Twitter @FMastil. Pořád se snažím vypilovat formu jak bych chtěl prezentovat tento blog. 

Frank

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.